2103/526
Balder Olrik (f. Virum 1966)
“Hest #II”. Sign. på bagsiden Balder Olrik 93. Mixed media på foto og lærred, monteret på plade. 123×235.
Proveniens: Galleri Faurschou, København.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag