2412/886
Tue Poulsen (f. København 1939)
Sofabord af eg. Top med fliser af stentøj. Sign. Tue. H. 48. L. 134. B. 80.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Hak og mindre kantafslag.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag