2413/7552
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
Hus. Usigneret. Bronze. H. 7,5. B. 12. D. 13,5.
Enkelte minimale overfladiske ridser. Rester fra svejsning på husets tag og ved husets bagerste side.
Samtidskunst, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud