2436/86
Sidebord af bemalet træ, plade af hvidbroget marmor, cabriole ben i form af dyrepoter. 19. årh. H. 74,5. Diam. 59.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
36 bud