2447/​916

Małgorzata Dajewska, Val Saint Lambert (f. 1958)

Vase af klart, matteret og blåt glas. Sign. H. 11. Diam. 13. Samt tresidet “somerso” bordlampe af glas. Usigneret. H. inkl. fatning 27,5. (2)

Enkelte ridser og mærker. Lampen: Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag