1340/1522
Lågpokal af klart glas med snoet dekoration i hvidt og orange. Venedig. 20. årh. H. 29 cm. Diam. 15 cm.
Proveniens: Boet efter Johan og Randi Dæhnfeldt.
mat lågknop
Varia, 3. oktober 2013
Vurdering
Hammerslag
13 bud