2444/​59

Svensk almue skab af bemalet fyrretræ, overdel med to døre og to skuffer, underdel med to døre. Delvis, 18. årh.s slutning. H. 193. B. 105. D. 53.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Senere dele tilføjet. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?