2416/587
Jeppe Madsen-Ohlsen (f. Christiansfeld 1891, d. Sejs 1948)
Gårdeksteriør. Sign. J-M-Ohlsen. Olie på lærred. 57×67.
Mindre krakeleringer. Behov for rensning. Hul i lærredet i nederste venstre hjørne.
Moderne kunst og design, 16. april 2024
Vurdering
Hammerslag