12023/6
Samling Georg Jensen årsskeer og -gafler af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde, bestående af 12 skeer og 12 gafler. Vægt 1044 g. (24)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud