2207/766
Springvand. Usign. Vandkunst i poleret og udhugget granit. Vandsystem medfølger. H. 170, B. 80, D. 50.
Kalkmærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 15. februar 2022
Vurdering
Hammerslag