2427/67
Ubekendt maler, 19. årh.
En bjørn i kamp med et hundekobbel. Olie på lærred. Sign. monogram 1844. 53×68.
Krakeleringer af varierende størrelse. Behov for let overfladerensning og opstramning.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 (Autobud) | ||
274699 | ||
1160544 | ||
274699 |