1821/601
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
“Blokade”. Usign. Olie og mixed media på lærred. 130×130.
Proveniens: Dansk privatsamling.
Moderne kunst og design, 22. maj 2018
Vurdering
Hammerslag