2116/607
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Fire kompositioner. Usign, men alle er dateret. Litografier. Bladstørrelse 25×32, 32×25 og 40×27. Uindrammede. (4)
Papiret er gulnet. Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud