2119/609
Jan Sivertsen (f. Frederiksberg 1951)
“In between”, 1988. Sign. og dateret på bagsiden Jan Sivertsen 1988. Olie på lærred. 65×50.
Mindre krakeleringer, samt flere afskalninger.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag