870/238
Frans af Assisi, barok figur af udskåret balayon træ. Filipinerne, 18. årh. H. 151.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 1. marts 2017
Vurdering
Hammerslag