2449/​8

Ovalt library table af mahogni. sarg med skuffe, balusterformet stamme på firpasfod i form af ørne. 19. årh. H. 74. L. 79,5. B. 63.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke, men skuffen kan åbnes.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?