2132/561
Knud Ove Hilkier (f. København 1884, d. 1953)
Figurkomposition. Sign. K. O. Hilkier. Olie på lærred. 70×58.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
38 bud