2013/62
Barok kommode af egetræ, svungen ligeknækket front med tre skuffer. 18. årh. H. 79. B. 105. D. 53.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud