2042/691
Preben Brandt Larsen
Stor keramisk bordlampe med gråbrun glasur. Signeret PBL, Danmark. H. ekskl. montering 65.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 13. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
31 bud