2142/644
Agnete Fenger
Byscene. Betegnet monogram 34. Olie på lærred. 127×109. Uindrammet.
Talrige krakeleringer og afskalninger.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag