2446/​864

Per Lütken, m.fl. (f. 1916, d. 1998)

Tre dele kunsthåndværk, bestående af vase, skål og fad af blålligt glas. Fad og vase sign. Holmegaard. H. 8–26. Diam. 18–26. (3)

Brugsslitage.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK