2043/717
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
To kompositioner. Sign. EJ 86 og 87, EA. Litografier i farver. Lysmål 49×33. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud