2436/1152
Koralsmykkesæt bestående af halskæde og et par øreclips af gyldent metal og emaljevedhæng af forgyldt sølv i form af en fisk. L. 44 cm. Clips diam. 21 mm. Vedhæng L. 4,7 cm. (4)
Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 4. september 2024
Vurdering
Hammerslag