2436/​1152

Koralsmykkesæt bestående af halskæde og et par øreclips af gyldent metal og emaljevedhæng af forgyldt sølv i form af en fisk. L. 44 cm. Clips diam. 21 mm. Vedhæng L. 4,7 cm. (4)

Æske medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 4. september 2024

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK