2436/1122
Bred oplukkelig armring af 14 kt. guld. Indvendig diam. ca. 6. B. 2,2 cm. Vægt ca. 40 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser.
Smykker og Fashion, 4. september 2024
Vurdering
Hammerslag