905/306
Svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med rocailler og bladornamentik, to-delt spejlglas. Stockholm, 18. årh.s midte. H. 147. B. 64.
Møbler, kunsthåndværk og tæpper, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag