2139/994
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner og afslag på topskærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud