2433/713
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition med figurer. Sign. Corneille 94, 99/100. Litografi. Lysmål 31×24.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
945044 | ||
1047594 | ||
945044 | ||
1047594 (Autobud) | ||
945044 | ||
1047594 (Autobud) | ||
945044 | ||
1047594 (Autobud) | ||
945044 | ||
1047594 | ||
853733 |