2439/170
S. C. Bjulf (f. Løgstør 1890, d. Roskilde 1958)
Blomsterhandlere på torvet. Sign. Bjulf. Olie på lærred. 43×40.
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 2246, 2022 nr. 174.
Vurdering
894100 |