1704/​36

Kinesisk spisebord af mørkpoleret hardwood, rektangulær plade, let tilspidsede ben afsluttet med sko. 21. årh. H. 76. L. 152. B. 80.

Dette emne handles i fuldmoms

Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 23. januar 2017

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag