2426/929
Dansk møbeldesign
Lille kommode af palisander. Udført 1960'erne. H. 70. L. 60. D. 35.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt