12032/149
Axel Bredsdorff (f. Birkerød 1883, d. Randers 1947)
Landskab. Sign. A. bredsdorff. Olie på lærred. 62×72.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag