12032/​149

Axel Bredsdorff (f. Birkerød 1883, d. Randers 1947)

Landskab. Sign. A. bredsdorff. Olie på lærred. 62×72.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK