2415/​66

“Guldsmed”. Butiksskilt af delvist bemalet og forgyldt jern. 20. årh. H. 90. B. 44. D. 7.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder rust.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag