2427/671
Viggo Rohde (f. København 1900, d. 1976)
Uden titel. Sign. Viggo Rohde. Olie på lærred. 80×68.
Betegnet på blændrammen: Udstillet på Lundtofte skole 1957.
Enkelte krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
874124 (Autobud) | ||
858361 | ||
874124 (Autobud) | ||
858361 | ||
874124 | ||
311546 |