2139/771
Dansk møbeldesign
Rektangulært sofabord af massiv eg. 1970'erne. H. 50. L. 137,5. B. 80.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag