2422/305
Engelsk strøbøsse af sølv, balusterformet, Elkington & Co Ltd, Birmingham 1940 H. 17 cm, derudover George III saltkar, indvendig forgyldt, London 1811 L. 10,5 cm samt tripod nålehus, Cohen & Charles, Birmingham 1911. L. 5 cm. (3)
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. maj 2024
Vurdering
Hammerslag