1432/117
Kinesisk low-table af rød lak. 20. årh.s første halvdel. H. 32. L. 127. B. 90.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Pletter på pladen.
Ældre malerier og møbler, 4. august 2014
Vurdering
Hammerslag