1707/931
Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse
Engelsk Karikaturtegning. “This little fun Jacket”. Sign. monogram Fifth lancers. Akvarel på papir. 32×21. Uindrammet.
Papiret er gulnet.
Moderne kunst og design, 14. februar 2017
Vurdering
Hammerslag