2443/209
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Marine med skibe på slæb i havblik. Sign. H. Lübbers 1922. Olie på lærred. 74,5×107.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Vurdering