2436/​1262

Cartier

“1980 Vendome Louis” solbriller med gyldent stel og brunt glas. Stemplet Cartier.

Original etui medfølger.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Smykker og Fashion (udskudt), 11. september 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag