2436/1262
“1980 Vendome Louis” solbriller med gyldent stel og brunt glas. Stemplet Cartier.
Original etui medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion (udskudt), 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag