11950/80
Et par etageres af mahogni eller mahognifarvet træ. 20. årh. H. 110. B. 35. D. 35. (2)
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019
Vurdering
Hammerslag