2045/275
Tre små bordure, to mysterieuse ure samt rejseur i kasse af skildpaddeskjold. 19. årh.s slutning. H. 34/27/13. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Rejseuret har adslag på kassen.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud