2422/28
Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse
Gårdeksteriør med udsigt til en kirke. Sign. M. Adams 34. Olie på lærred. 55×46.
Krakeleringer. Retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag