1803/1006
Jocaru By Arrben
Fire armstole med stel af forkromet stål, sæde, ryg og armlæn udspændt med sort kernelæder, mellemstykker af lyst træ. Udført hos Arrben, Italien. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
14 bud