2450/​930

Dansk snedkermester

Høj skænk af Cuba mahogni. Front med fire døre og otte skuffer, samt messing greb. Invendigt med skuffer og opbevaring. Udført 1930érne. H. 119. L. 184. D. 55.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Knækket sprosse.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?