2203/742
Jeppe Vontillius (f. Frederiksberg 1915, d. Fredensborg 1994)
Landskab med gående figurer. Sign. IV. Olie på lærred. 66×55,5.
Krakeleringer. Retoucheringer.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag