1842/620
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)
To kompositioner. Det ene sign. Lerfeldt 81. Litografier i farver. Lysmål 32×24. (2)
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag
23 bud