Nes Lerpa (f. København 1942)
Finn Have (f. Nykøbing Mors 1952)
Leif Lage (f. Sorø 1933, d. København 2020)
Tre kompositioner. Sign. Nes Lerpa 90, 180/220, Lage 89, 171/200, Finn Have -91, 175/212. Litografier i farver. Bladstørrelse 76×56. U.r. (3)
Mint condition.
Moderne kunst og design, 5. maj 2015