2435/​934

Sam Larsson

“Sam”. Fire armstole med stel af forkromet stål, betrukket i sæde med hvidt skind. Udført hos Dux. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. En stol med defekt læderstrop. Slitage på armlæn.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?